درباره ما

دکتر کتایون انصاری پس از اخذ دیپلم درسال۱۳۶۵ به صورت مستقیم وارد دوره پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران- تهران گردیدند .
پس از اتمام دوره دکترای عمومی درسال ۱۳۷۳ به صورت مستقیم وارد رشته تخصصی گوش وحلق وبینی وجراحی پلاستیک بینی شدند .
در سال ۱۳۷۸ موفق به دریافت مدرک بورد تخصصی در این رشته شدند.
ایشان عضو جامعه جراحان ایران , عضو انجمن تحقیقات راینولوژی ایران و عضو انجمن جراحان گوش وحلق وبینی وسر وگردن ایران هستند .
وی بیش از ۱۸ سال است که در زمینه جراحی پلاستیک بینی فعالیت می کنند.
درحال حاضر به جز عمل زیبایی بینی هیچگونه عمل جراحی زیبایی دیگری انجام نمی دهند و تمام علم ومهارت خود را بر روی عمل زیبایی بینی متمرکز نموده اند.
ایشان معتقد هستند جراحی بینی آمیزه ای از علم وهنر و تعهد است ، علم را می توان آموخت ولی هنر موهبتی الهی است که تنها عده ی محدودی از آن بهره مند هستند.
وی تعهد را ازملزومات کار خودشان می دانند . تعهد به بیمار وتعهد به کار از اصول ایشان است. ازجمله اصولی که ایشان سرلوحه کار خود قرار می دهند:
** انجام جراحی زیبایی بینی به همراه حفظ وبرقراری حداکثر عملکرد تنفسی بینی یا فانکشنال رینوپلاستی ، بیمار با داشتن تنفس طبیعی از لذت داشتن یک بینی بسیار زیبا نیز بهره مند می گردد.
** دستیابی به زیبایی کلاسیک بینی باحفظ تناسب در صورت وبرقراری اندازه ها و زوایای علمی درصورت
** تخصیص زمان مناسب وکافی ودقت زیاد در جراحی هر بیمار
** پیگیری قبل وبعد از عمل تا برقراری کامل سلامت بیمار
باتوجه به دقت وتعهد کاری ایشان ، درصد موفقیت ونتیجه کاری مربوط به جراحی بینی بالا می باشد ، به طوری که در مورد عملکرد بینی می توان گفت ۱۰۰%است.
وجود بیماران زیادی که پس از رضایت از اعمال جراحی شان خود معرف ایشان و مشوق دوستان واقوامشان شده اند ، گواه دقت نظر و نوع جراحی خاص ایشان می باشد.
دکتر انصاری با تیم بسیار حاذق وپر توان وزیر پوشش مانیتورینگ کامل در بیمارستان درجه یک اقدام به جراحی بینی می کنند و مدت زمان جراحی به طور متوسط ۳ساعت می باشد.
دکتر انصاری با مشاهده و ویزیت بیماران همیشه بهترین و موثرترین و متعادل ترین روش را برای زیباتر شدن پیشنهاد می کند.
شما می توانید برای مشاوره به ایشان مراجعه فرمایید واز انجام مشاوره رایگان و راهنمایی های صادقانه ایشان بهره مند گردید .
درضمن مشاوره بینی پیش از عمل، طراحی کامپیوتری بینی قبل از عمل و خدمات پس از عمل تا ۶ جلسه رایگان می باشد.